17 marca w niedzielny, słoneczny dzień można było po raz pierwszy w prawie wiosennej atmosferze w tym roku miło spędzić czas na Rynku Kościuszki przed ratuszem. Prezentowane rękodzieła ludowe z wielkanocnymi akcentami dały przedsmak zbliżających się świąt. Można było tu nabyć oczywiście palmy wielkanocne, pięknie malowane jajka, pięknie pachnące wędliny, wiklinowe kosze, rzeźby ludowe i inne dzieła powstałe ręcznie przez ludowych artystów.
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem.
Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się