Jak co roku Białystok na początku lata oferował liczne atrakcje związane z obchodami Dnia Białegostoku. Rynek Kościuszki opanowali kataryniarze z różnych regionów kraju i Europy. Głośnym akcentem był koncert, który odbył się w sobotni wieczór i trwał do północy. Wystąpił na nim energetyczny Cochise z liderem Pawłem Małaszyńskim, Łukasz Zagrobelny i Margaret.
Poniżej przedstawiam fotoreportaż z tego wydarzenia.
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem.
Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się