logoutZaloguj/ZarejestrujLoguj z FB
 

Google Map
Agroturystyka - Łosinek
Dolistowo Stare (moniecki, Jaświły)
Opis:Agroturystyka - ŁosinekAgroturystyka - Łosinek
Współrzędne
resize
Autor informacji : Tadeusz Plebanski
Data utworzenia informacji : 21-01-2010 15:43:05
Autor modyfikacji : Tadeusz Plebanski
Data modyfikacji informacji : 23-07-2013 22:58:33

Dom „Łosinek”

Dom „Łosinek” zaprasza nad Biebrzę!
Dom „Łosinek” zaprasza!

Zapraszamy Cię, drogi Gościu, abyś spędził kilka dni zdala od codziennego zgiełku miasta, na łonie tej niezwykłej i unikalnej przyroty, jaką możesz spotkać tylko nad Biebrzą. Lokalizacja naszego gospodarstwa sprawia, że Goście są bardzo blisko natury. Wystarczy tylko kilka kroków, aby stanąć u bram Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Nasz dom „Łosinek” to drewniany, 60-letni dom, pieczołowicie przeniesiony „bal po balu” na obecne miejsce. Staraliśmy się zachować klimat podlaskiego domu, bal łączony jest na tzw. „jaskółczy ogon”, nad oknami widać „śparogi”, dach pokryliśmy wiórem osikowym.

„Łosinek” przyjmuje gości od 2005 roku. Odwiedzają nas rodziny i grupy przyjaciół nastawione na aktywny wypoczynek, zakochane pary poszukujące romantycznych chwil, jak również przyrodnicy zainteresowani obserwacją ptaków, „włóczeniem się” po bagnach, potrzebujący cichego i spokojnego miejsca do pracy. U nas większość czasu możesz spędzać na łonie natury, a gdy dopadnie Cię zmęczenie, odpoczniesz, dobrze zjesz i wyśpisz się w Łosinku, aby nabrać energii na kolejne piękne dni.

Naszym gościom oferujemy 4 dwuosobowe pokoje połączone częścią wspólną tzw."pięterkiem". Na każde 2 pokoje przypada 1 łazienka. Na dole zaprasza duży pokój dzienny z kominkiem, pełniący też rolę jadalni. W cieple dni można korzystać z przestronnej werandy. W domu jest internet. Nie zapewniamy dostępu do kuchni ale proponujemy pyszne domowe śniadania i obiadokolacje przygotowane przez gospodynię - Zuzannę.

Zapraszamy do uzupełnienia opisu