logoutZaloguj/ZarejestrujLoguj z FB
 

Google Map
AGA Agropensjonat
Szurpily (suwalski, Jeleniewo)
Opis:AGA AgropensjonatAGA Agropensjonat
Współrzędne
resize
Autor informacji : Grzegorz Kossakowski
Data utworzenia informacji : 19-03-2012 08:10:57
Autor modyfikacji : Grzegorz Kossakowski
Data modyfikacji informacji : 19-03-2012 08:21:42

Zapraszamy Państwa do naszego siedliska położonego w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Oferujemy wygodne apartamenty w nowo otwartym obiekcie ulokowanym w odległości 150 m od własnej linii brzegowej jeziora Szurpiły i 200 m do lasu.  Apartamenty o wysokim standardzie z kompletnym wyposażeniem. Do dyspozycji gości sprzęt rekreacyjny i liczne atrakcje na miejscu i w najbliższej okolicy.Niezaprzeczalnym atutem naszego siedliska jest przepiękna, dziewicza przyroda Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Nasz pensjonat jest idealnym miejscem do uprawiania aktywnego wypoczynku na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, z uwagi na centralne położenie. Na terenie Parku znajdują się 22 jeziora o powierzchni powyżej 1 ha. Przez SPK płyną dwie rzeki: Szeszupa i Czarna Hańcza,odprowadzające swe wody do Niemna. Liczne szlaki turystyczne umożliwiają wędrówki piesze oraz przejażdżki rowerowe, między innymi do Góry Cisowej, na Górę Zamkową i wokół jeziora Hańcza.

Ścieżki poznawcze ,,Doliną Czarnej Hańczy'' oraz ,,Wokół Jeziora Jaczno'' dają możliwość podziwiania wyjątkowego piękna polodowcowego krajobrazu Suwalszczyzny.

Więcej na stronie Szurpiły.pl

Zapraszamy do uzupełnienia opisu