Przeglądaj mapę
logoutZaloguj/Zarejestruj

Lot balonem - Bialowieża (Białowieża)

Białowieża - lot balonem, pokazy

 

Białowieża jest jednym z najpiękniejszych i najdzikszych regionów Europy. Ale by zobaczyć tak dużą przestrzeń regionu należy wzbić się w powietrze. Bez dwóch zdań widok z lotu ptaka na białowieską ziemię zapiera dech. Lasy, zielone łąki, błękitne rzeki i dzika przyroda stwarzają wspaniałe doznania, napawają najlepszymi wspomnieniami, siłą do dalszych działań.

Jedną z opcji zapoznania się z tym w ciszy i spokoju, są loty balonem. Benkowski Team Poland zaprasza na wycieczkę po okolicy Białowieży z lotu ptaka, można zobaczyć pobliską okolicę dosłownie z kilkunastu jak i z 1500 metrów.

Sam lot balonem jest na tyle interesujący, iż jest praktycznie bezszelestny i bardzo często z gondoli daje się dostrzec dzikie zwierzęta, które w normalnych warunkach są bardzo płochliwe. A sam widok z góry na napawa nas najlepszymi uczuciami.

Firma Benkowski Balloons Team organizuje różne formy lotów balonowych - indywidualne, jak i dla firm (m.in. reklamowe, pokazy na linie podczas imprez). Ta interesująca forma zwiedzania Białowieży balonem jest aktywną formą spędzania urlopu, wakacji, po której na długo w pamięci pozostaną wspaniałe wspomnienia.

 

Grupy od 2 do nawet do kilkuset osób.

 

W sprawie rezerwacji terminu i wyceny prosimy o kontakt

Marcin Pruszyński

509 077 549

m.pruszynski@benkowski.pl

Lot balonem - BialowieżaLot balonem - Bialowieża

Zdjęcia

Lot balonem - Bialowieża
Lot balonem - Bialowieża©fot. marprusz
Lot balonem - Bialowieża
Lot balonem - Bialowieża©fot. marprusz