Przeglądaj mapę
logoutZaloguj/Zarejestruj

AGA Agropensjonat (Szurpily)

Zapraszamy Państwa do naszego siedliska położonego w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Oferujemy wygodne apartamenty w nowo otwartym obiekcie ulokowanym w odległości 150 m od własnej linii brzegowej jeziora Szurpiły i 200 m do lasu.  Apartamenty o wysokim standardzie z kompletnym wyposażeniem. Do dyspozycji gości sprzęt rekreacyjny i liczne atrakcje na miejscu i w najbliższej okolicy.Niezaprzeczalnym atutem naszego siedliska jest przepiękna, dziewicza przyroda Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Nasz pensjonat jest idealnym miejscem do uprawiania aktywnego wypoczynku na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, z uwagi na centralne położenie. Na terenie Parku znajdują się 22 jeziora o powierzchni powyżej 1 ha. Przez SPK płyną dwie rzeki: Szeszupa i Czarna Hańcza,odprowadzające swe wody do Niemna. Liczne szlaki turystyczne umożliwiają wędrówki piesze oraz przejażdżki rowerowe, między innymi do Góry Cisowej, na Górę Zamkową i wokół jeziora Hańcza.

Ścieżki poznawcze ,,Doliną Czarnej Hańczy'' oraz ,,Wokół Jeziora Jaczno'' dają możliwość podziwiania wyjątkowego piękna polodowcowego krajobrazu Suwalszczyzny.

Więcej na stronie Szurpiły.pl

Zdjęcia

AGA Agropensjonat
Suwalski Park Krajobrazowy©fot. szurpily
AGA Agropensjonat
Obiekt Szurpily 27©fot. szurpily


Linki zewnętrzne

Link do Wikipedii
Pensjonat - agroturystyka
www.szurpily.com.pl