Przeglądaj mapę
logoutZaloguj/Zarejestruj

KajakNaWeekend.pl (Supraśl)

 


Kajak
NaWeekend.pl
to doskonała oferta skierowana do turystów odwiedzających województwo podlaskie. To również alternatywa weekendowego, aktywnego wypoczynku z dala od zgiełku wielkiego miasta i obcowanie na łonie dzikiej przyrody parków narodowych i krajobrazowych wśród puszczańskich rzek, sielskiego krajobrazu podlaskiej wsi, pozwala spokojnie podróżować bez pośpiechu, leniwie, tak po prostu...

 Organizujemy spływy kajakowe oraz wypożyczamy sprzęt na dowolne odcinki wybranych rzek:
- Bug
- Biebrza
- Narew
- Supraśl
- Sokołda
- Rospuda

Nie musisz martwić się o szczegóły. Zorganizujemy wszystko za Ciebie! Zapoznaj się z naszą ofertę spływów zorganizowanych, gotowych programów jak i możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego oraz szerokim wachlarzem usług dodatkowych.

Wraz z malowniczym otoczeniem, czystym środowiskiem oraz bogatą ofertą turystyczną, klimat Podlasia sprawi, że odnajdziecie tu Państwo znakomite warunki do wypoczynki i rekreacji.

Porzuć wielkomiejski zgiełk! Weź rodzinę, znajomych i spływaj kajakiem. Poczuj podlaski klimat i poznaj jego mieszkańców. Zakochaj się w Podlasiu i odkrywaj na nowo najpiękniejsze zakątki tej wciąż tajemniczej krainy!

 

Rezerwacja spływów i wynajem kajaków: 

Tomasz Hryciuk - Białystok
e-mail: info@kajaknaweekend.pl
tel: +48 501 475 706

Zdjęcia

KajakNaWeekend.pl
KajakNaWeekend.pl©fot. uho7
KajakNaWeekend.pl
KajakNaWeekend.pl©fot. uho7
KajakNaWeekend.pl
KajakNaWeekend.pl©fot. uho7
KajakNaWeekend.pl
KajakNaWeekend.pl©fot. uho7


Linki zewnętrzne

Link do Wikipedii
www.kajaknaweekend.pl